Κωνσταντίνος Τσάφος – Συνέντευξη εφ όλης της ύλης

Ο Κωνσταντίνος Τσάφος ήταν ένας από τους αθλητές που ξεχώρισαν στο 20ο Πανελλήνιο Κύπελλο Σωματικής Διάπλασης και Fitness, καθώς όχι μόνο κέρδισε τις κατηγορίες που κατέβηκε (Olympic Bodybuilding -1,80μ και Physique Ανδρών -1,78μ), αλλά κέρδισε και τον Γενικό Τίτλο στις κατηγορίες αυτές.

Πέραν αυτού, είναι ίσως ο πιο πολυσυζητημένος αθλητής του χώρου με αφορμή τις δηλώσεις του πριν 1,5 χρόνο μετά τη νίκη του τότε στο Πρωτάθλημα WABBA-ΠΕΣΔ 2013:

Μιλήσαμε με τον πρωταθλητή on camera μετά τον αγώνα, και του θέσαμε τα περισσότερα ερωτήματα που κατά καιρούς έχει ο κόσμος, όπως περί αναβολικών στεροειδών, για το αντιντόπινγκ κοντρόλ που του ανακοινώθηκε στον αγώνα, καθώς και των επόμενων αγωνιστικών του εμφανίσεων.